Projektowanie wnętrz Trójmiasto

Stworzenie funkcjonalnych i tym samym komfortowych, nawet przy wieloletnim użytkowaniu, pomieszczeń to niełatwe zadanie – szczególnie przy wykańczaniu lokali czy obiektów z rynku wtórnego. Ograniczenia konstrukcyjne i wiele innych przeszkód to problemy, na które rozwiązanie znajdzie profesjonalny projektant wnętrz. W Trójmieście i okolicach świadczymy usługi w zakresie przygotowywania kompleksowych koncepcji dla inwestorów chcących uzyskać praktyczne i dobrze wyglądające pomieszczenia. Zapraszamy do współpracy!

Projektowanie wnętrz – dlaczego nasza firma?

Użytkowanie budynków mieszkalnych czy obiektów komercyjnych powinno być przede wszystkim wygodne. Wpływ na to ma dobrze zagospodarowana przestrzeń, której niewielka ilość może być jednak przeszkodą przy przygotowywaniu aranżacji. Projektowanie wnętrz, które realizujemy dla klientów z Trójmiasta i okolic, obejmuje kompleksowe działania – w tym także zmianę układu pomieszczeń w danym lokalu. Po uzyskaniu informacji na temat charakterystyki ścian jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania pozytywnie wpływające na funkcjonalność budynku – zburzenie lub postawienie nowych przegród.

Poprzez modyfikację rozkładu wnętrz projektant tworzy przestrzenie wygodne w użytkowaniu. Dopasowuje je też do konkretnych mebli i innych elementów wyposażenia. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści mają duże doświadczenie w tym zakresie, a także niezbędne kwalifikacje. Zapewniamy kompleksową obsługę – przeprowadzamy pomiary i tworzymy koncepcje oraz wizualizacje, które ułatwiają nanoszenie zmian przez klienta i tym samym dopasowanie wnętrz do jego indywidualnych preferencji.

Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm w kontekście projektowania pomieszczeń. Nasi specjaliści są wszechstronni – mogą przygotować aranżacje zarówno dla domów, jak i mieszkań, a także zakładów przemysłowych, placówek medycznych, obiektów komercyjnych czy miejsc użyteczności publicznej. Dzięki nawiązaniu wielu trwałych relacji biznesowych w branży jesteśmy też w stanie zaproponować inwestorom rozwiązania dopasowane do ich budżetu.

Przeprowadzone przez nas na terenie Trójmiasta projektowanie wnętrz to usługa zawierająca szczegółowy kosztorys, co pozwala lepiej zaplanować wydatki na wykończenie pomieszczeń. Podejmujemy się nawet skomplikowanych zleceń w obiektach z rynku wtórnego, gdzie wspomniane ograniczenia konstrukcyjne wykorzystujemy jako zalety do przygotowywania nietuzinkowych i zarazem funkcjonalnych przestrzeni. Zapraszamy do współpracy klientów z Trójmiasta i okolic!

Nasze pozostałe usługi

zobacz nasze realizacjerealizacje