Aranżacja wnętrz Trójmiasto

Kluczową kwestią w kontekście użytkowania danego budynku mieszkalnego czy obiektu komercyjnego jest jego aranżacja wnętrz. Wykończenie poszczególnych pomieszczeń powinno być przemyślane – tak by łączyć funkcjonalność z przystępną i dopasowaną do konkretnego miejsca stylistyką. Jest to trudne zadanie, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego dekoratora. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet skomplikowane zlecenia w tym zakresie – zapraszamy do współpracy inwestorów z Trójmiasta i okolic!

Na czym właściwie polega kompleksowa aranżacja wnętrz?

Przed zakupem mebli lub zamówieniem ich według indywidualnego projektu, wykończeniem ścian, podłóg czy sufitów, a także nabyciem dodatków, każde z pomieszczeń należy poddać inwentaryzacji. Podczas tego procesu dekorator wnętrz przeprowadza stosowne pomiary, które pozwalają mu uzyskać niezbędne w kontekście stworzenia aranżacji dane. Wprowadzone do specjalistycznych programów informacje umożliwiają następnie przygotowanie rzutów cyfrowych i trójwymiarowych wizualizacji proponowanych rodzajów wykończenia pomieszczeń.

Te etapy prac realizujemy w sposób kompleksowy, dopasowując ich charakterystykę do oczekiwań klienta. Dla inwestorów z Trójmiasta aranżacje wykonujemy poprzez przygotowanie projektów koncepcyjnych, po których przedstawieniu przeprowadzamy konsultacje w zakresie ewentualnych zmian. Dopiero po uzyskaniu zgody właściciela danego lokalu czy budynku dekorator wnętrz z naszej firmy zajmuje się sporządzeniem szczegółowej listy planowo wykorzystanych w pomieszczeniu elementów jego wyposażenia. To nie tylko meble, ale też oprawy oświetleniowe, materiały wykończeniowe, a nierzadko nawet i stolarka otworowa.

Przy tworzeniu aranżacji ważne jest, by były one zgodne z oczekiwaniami klienta, spójne stylistycznie i przede wszystkim funkcjonalne. Praktyczne wykończenie jest pożądane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych. W takich miejscach doskonale sprawdzają się nasze projekty, które w biurze wykonuje dla inwestorów m.in. z Gdańska dekorator wnętrz z dużym doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z gotowymi realizacjami oraz do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy!

Aranżacja pomieszczeń – czemu warto powierzyć ją specjalistom?

W domach, mieszkaniach, biurach, siedzibach firm czy nawet zakładach przemysłowych wykończenie poszczególnych pomieszczeń można zrealizować we własnym zakresie. Warto jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach takiego rozwiązania. Sprawdzony dekorator wnętrz to profesjonalista pozostający na bieżąco z trendami wnętrzarskimi w różnych aranżacjach, ale mający też umiejętność dostrzegania szczegółów architektonicznych w konkretnych obiektach. Dzięki temu łatwiej tworzy on spójne wizje praktycznych i zarazem atrakcyjnych wizualnie pomieszczeń.

Często inwestorzy chcą ukryć poszczególne mankamenty poprzez odpowiednie aranżacje wnętrz. Wybierają jednak rozwiązania kosztowne i wymagające czasochłonnego montażu, czego uniknąć można dzięki współpracy z dekoratorem z naszej firmy działającej głównie na terenie Trójmiasta, w tym m.in. w Gdańsku. Każdy projekt dopasowany jest do możliwości finansowych klienta oraz jego indywidualnych preferencji co do wyglądu wnętrz. Zapraszamy do współpracy!

Nasze pozostałe usługi

zobacz nasze realizacjerealizacje